OSVIEŽUJÚCE NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE PATRIA DO KATEGÓRIE NAJSPOTREBNEJŠIEHO TOVARU PRE KONZUMENTOV

 

  • Revolučný nealkoholický sýtený nápoj s prírodnými ingredienciami, poskytujúci zdravší životný štýl s výbornou chuťou.

  • Green cola je spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť koncom roku 2011 v Grécku, a prvý produkt, konkrétne Green Cola bola uvedená na trh v roku 2014.

  • Medzinárodne sa produkty začali vyvážať v druhej polovici roku 2015.

  • Značkou spoločnosti je Green Cola, ktorá v sebe zahŕňa niekoľko druhov príchutí pri dodržaní základných podmienok žiaden cukor, žiaden aspartám, iba prírodné sladidlo stévia a prírodný zdroj kofeínu zo zelených kávových zŕn.

 

MOŽNO IBA PRIEMYSEL S NÍZKOU CHARAKTERISTIKOU

Nealkoholické nápoje sú príležitosťou na konzumáciu nonstop.

Neexistuje žiadna prekážka konzumácie – je možné ju piť všade.
Zamerané na všetkých spotrebiteľov bez ohľadu na politiku, šport alebo vieru.
Obchodný model pre nealkoholické nápoje má vysoko rotujúcu ziskovosť.
Odhadované príjmy činí 270 miliárd EUR po celom svete.

 

 

Proteini si spoločnosť, ktorá sa v Slovinsku za dvanásť rokov vyvinula v uznávaného, spoľahlivého a dôveryhodného partnera pre všetkých, ktorí hľadajú vysoko kvalitnú športovú výživu a doplnky výživy za dostupné ceny je dostupná už aj u nás na Slovensku.

Chceme sa stať synonymom zdravého, aktívneho a uspokojivého životného štýlu a toho, aby sa ľudia identifikovali so značkou Proteini.si.

Značka Proteini.si sa na trhu neprezentuje iba ako predajca športovej výživy a doplnkov výživy, ale dala si za cieľ stať sa ambasádorom aktívneho a zdravého životného štýlu. Proteini si zohráva kľúčovú úlohu pri určovaní trendov na trhu a sme hrdí na to, že aj tu na Slovensku sme schopní priblížiť športovú výživu širokej verejnosti a jednotlivcom, ktorí sa zúčastňujú rekreačných športov.